This job listing is no longer active.
Please use our Environment Jobs Search to find current vacancies.

Title

Ogólnopolski Koordynator Projetu Direct Dialogue

Posted
Reference   (Please mention Stopdodo/Environment Jobs in your application)
Sectors Sustainability, Climate, CSR, EMS
Location Poland - Europe
Type Fixed Term and Permanent Roles
Status Full Time
Level Mid Level
Deadline 11/03/2012
Company Name Greenpeace
Contact Name Human Resources
Website Further Details / Applications
Directory Entry : Greenpeace is an independent global campaigning organisation that acts to change attitudes and behaviour, to protect and conserve the environment and to promote peace.
Also Listing:
Description
Greenpeace jest organizacja niezalezna finansowo i nie przyjmuje wsparcia od firm, korporacji czy partii politycznych. Dlatego tez w 1995 roku stworzylismy projekt Direct Dialogue, który pozwala nam pozyskiwac srodki na dzialalnosc organizacji od indywidualnych darczynców. Program sklada sie z zespolu fundraiserów, którzy spotykajac osobe na ulicy poprzez rozmowe i zaprezentowanie kampanii przekonuja do wsparcia naszej fundacji. Praca fundraiserów i ich koordynatorów zarzadza Ogólnopolski Koordynator Projektu. Szukamy osoby na to stanowisko.

Opis stanowiska:
Ogólnopolski Koordynator, bedzie bezposrednio kierowal grupa 5 koordynatorów na terenie calej Polski. Bedzie bezposrednio odpowiedzialny za wykonywanie zalozen projektu odnosnie strategii i planowanego dochodu.

Obowiazki:

- tworzenie i realizowanie planu rozwoju zawodowego dla koordynatorów,
- koordynacja i  organizacja spotkan i szkolen dla calego projektu DD (nie tylko koordynatorów),
- koordynacja procesów rekrutacyjnych i szkoleniowych,
- ewaluacja pracy koordynatorów,
- rozwój szkolen i systemów motywacyjnych;

Wymagania:

- zorientowanie na osiaganie celu
- gotowosc do wyjazdów sluzbowych na terenie Polski,
- umiejetnosc analitycznego i strategicznego myslenia,
- umiejetnosc pracy pod presja czasu i wyniku,
- minimum 3 letnie doswiadczenie w zarzadzaniu ludzmi,
- wrazliwosc na kwestie ochrony srodowiska;
- dobra znajomosc jezyka angielskiego,

Mile widziane:

- doswiadczenie w pracy zdalnej ze wspólpracownikami,
- doswiadczenie w fundraisingu w organizacji pozarzadowej;

Oferujemy:

- mozliwosc aktywnego dzialania na rzecz ochrony srodowiska w Polsce i na Swiecie,
- mozliwosc dalszego rozwijania jednego z najlepszych projektów fundraisingowych w Polsce,
- umowe o prace na pelen etat,
- szkolenia w Polsce i za granica;

Zgloszenia przyjmujemy do 11 marca 2012 roku.
Rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi kandydatami odbeda sie w drugiej polowie marca.
Poczatek pracy: poczatek kwietnia

Add to My Account