This job listing is no longer active.
Please use our Environment Jobs Search to find current vacancies.

Title

Koordynator/-ka projektów Internetowych

Posted
Reference   (Please mention Stopdodo/Environment Jobs in your application)
Sectors Sustainability, Climate, CSR, EMS
Location Poland - Europe
Type Fixed Term and Permanent Roles
Status Full Time
Level Mid Level
Deadline 09/02/2012
Company Name Greenpeace
Contact Name Human Resources
Website Further Details / Applications
Directory Entry : Greenpeace is an independent global campaigning organisation that acts to change attitudes and behaviour, to protect and conserve the environment and to promote peace.
Also Listing:
Description
Miejsce pracy: Warszawa Region: mazowieckie Numer referencyjny: KPI/2012

Opis stanowiska:

W skrócie – chcemy przeniesc nasze dzialania online na nowy poziom. Poszukujemy osoby, która wie jak dotrzec w sieci do znacznie wiekszej liczby osób niz udaje sie to nam robic obecnie. Potrzebujemy kogos, kto bedzie umial polaczyc sumiennosc z niestandardowymi pomyslami i kreatywnoscia, kogos, kto znajdzie i wykorzysta odpowiednich ludzi, kanaly i technologie po to, aby dzialania Greenpeace w sieci byly nowatorskie, inspirujace i przede wszystkim skuteczne.

Mamy sie czym pochwalic w dziedzinie nowych mediów i tego samego oczekujemy od Ciebie!

Do Twoich zadan nalezec bedzie:

  • zarzadzanie projektami internetowymi organizacji,
  • budowanie i zarzadzanie relacjami z kluczowymi postaciami swiata Internetu np.: wydawcami wybranych portali informacyjnych i opiniotwórczych, tzw. community managerami, czy znanymi postaciami ze swiata nauki i kultury,
  • tworzenie kampanii i tresci e-marketingowych oraz strategii komunikacyjnej z  cyberaktywistami i darczyncami,
  • rozwój naszej strony www i spolecznosci internetowych,
  • pozyskiwanie przestrzeni reklamowej i budowanie zasiegu online,
  • rozwój wspólpracy z  partnerami medialnymi, biznesowymi,
  • koordynowanie pracy podwykonawców,
  • scisla wspólpraca z rzecznikami i koordynatorami polskich kampanii Greenpeace.

Od kandydatów oczekujemy:

  • co najmniej 3 lat doswiadczenia w branzy internetowej /mediowej na podobnym stanowisku,
  • sumiennosci, samodzielnosci, kreatywnosci i innowacyjnosci w pracy wlasnej jak i w zarzadzaniu projektami,
  • umiejetnosci pracy w zespole z ludzmi o silnych osobowosciach,
  • plynnej znajomosci jezyka angielskiego w mowie i pismie,
  • bieglosci w poslugiwaniu sie jezykiem polskim w mowie i pismie
  • redagowania tekstów,
  • zainteresowania zagadnieniami zwiazanymi z ochrona srodowiska oraz przekonania do metod dzialania Greenpeace,
  • znajomosc HTML, PHP, zagadnien zwiazanych z SEO / SEM oraz programów z rodziny Adobe bedzie dodatkowym atutem.

Oczekujemy od Ciebie CV z listem motywacyjnym (koniecznie w jezyku angielskim) do 29.01.2012.

Aplikacje prosimy przesylac na adres: rekrutacja@greenpeace.pl

Add to My Account